Series
Ratings
17
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 0.5
Cross GameRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
크로스 게임 part3Rated ★ 5.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Tamako MarketRated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
WomanRated ★ 5.0
Fugitive BoysRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 5.0
Don't Forget MeRated ★ 4.0

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
K-ON!Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0