Series
Ratings
66
HERORated ★ 4.0
Brave DetectivesRated ★ 4.0

Brave Detectives 2Rated ★ 4.5
JinxRated ★ 4.0

While You Are Tempted Season 3Rated ★ 3.0

While You Are TemptedRated ★ 3.0

While You Are Tempted Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 1.0
Jikou KeisatsuRated ★ 5.0

Love GenerationRated ★ 5.0
Awesome FeedRated ★ 5.0
Evil GeniusRated ★ 4.5
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 4.0
The Chef ShowRated ★ 4.5
Into the SunlightRated ★ 4.5
Perfect WomanRated ★ 4.5
Secret Crushes Season 1Rated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 4.0