Series
Ratings
34
High KickRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 3.0
Friends Season 9Rated ★ 3.0
Friends Season 8Rated ★ 3.0
Friends Season 7Rated ★ 3.0
Friends Season 6Rated ★ 3.0
Friends Season 5Rated ★ 3.0
Friends Season 4Rated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 2.5