Series
Ratings
289
The Art of SarahRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
DickinsonRated ★ 4.5

Crime Scene 3Rated ★ 4.0

Crime SceneRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
ToGetHerRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0