Movies
Ratings
174

UnbowedRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5

GloveRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 2.5

The WhistleblowerRated ★ 2.0

Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 1.5

Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 2.0
Upside DownRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.0