Titles you rated

Macross FRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Macross PlusRated ★ 5.0
Toy SoldiersRated ★ 4.0
Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Light Squadron MaskmanRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.0
20th Century Hit SongRated ★ 4.0
We Got Married Season 2Rated ★ 3.0
Wanderer KkachiRated ★ 5.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 4.0
Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Where Is My HomeRated ★ 5.0

Dragon Ball ZRated ★ 4.0

Dragon Ball ZRated ★ 5.0