Titles you rated

Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0