Movies
Ratings
213
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.5

A Simple FavorRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.5
The UglyRated ★ 4.0
96 MinutesRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 4.5

Green BookRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5