Movies
Ratings
283
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5

The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5

My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5

The Cat ReturnsRated ★ 3.5
G-DRAGON IN CINEMA [Übermensch]Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0