Movies
Ratings
733

A Simple FavorRated ★ 5.0

NightcrawlerRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0
She s On DutyRated ★ 4.5

Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0

Marrying the MafiaRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0

VenomRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0

Public EnemyRated ★ 4.0