Series
Ratings
34
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0

The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0