Series
Ratings
31
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5

SKY CastleRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0

Crime SceneRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5