Series
Ratings
67
ExtracurricularRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0

The World of the MarriedRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0