Titles you rated

DreddRated ★ 4.0

Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0

Dancing QueenRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0

Secret ReunionRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0

The SuspectRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0

The UnjustRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0

The Yellow SeaRated ★ 4.0

The Classified FileRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0