Movies
Ratings
167
Little Black DressRated ★ 3.0

Inside meRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.5

A Taxi DriverRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 4.5

Midnight RunnersRated ★ 3.5

Baby DriverRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0