Titles you rated
ChallengersRated ★ 3.0
The UglyRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Final SemesterRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 1.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 1.5

Pretty CrazyRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 2.5
SnowballRated ★ 2.0
Happy HourRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
LobbyRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5

EscapeRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0

The FabelmansRated ★ 4.5