Movies
Ratings
709
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Love ResetRated ★ 3.5

My Worst NeighborRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Home TeamRated ★ 3.0

Knives OutRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Palm SpringsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.5

ONE PIECE FILM REDRated ★ 4.0
Love+SlingRated ★ 1.5