Series
Ratings
15
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
RatchedRated ★ 4.0
The RainRated ★ 3.0
The RainRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 0.5
SnowpiercerRated ★ 0.5
TrigunRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 3.5