Series
Ratings
54
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 2.0
RevenantRated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Nailed It! Holiday!Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 0.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Pokémon GenerationsRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0