Movies
Ratings
1292
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
The SuccessorRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ParthenopeRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
The UglyRated ★ 4.0

Murder ReportRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 3.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5