Series
Ratings
29
SherlockRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Invisible ManRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0