Series
Ratings
27

Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
ShijukaraRated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Weakest BeastRated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Meet Me After SchoolRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
WayneRated ★ 3.5
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
Teenage Bounty HuntersRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 4.5
Scenes from a MarriageRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0