Series
Ratings
379

Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
I'll Give You the UniverseRated ★ 2.0
Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Revenged LoveRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
9-1-1: Lone Star Season 5Rated ★ 4.0
9-1-1: Lone Star Season 4Rated ★ 4.0
9-1-1: Lone StarRated ★ 4.0
9-1-1: LoneRated ★ 4.0
9-1-1: Lone StarRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
EXchange Season 4Rated ★ 1.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
퍼펙트 글로우Rated ★ 3.0
데스노트Rated ★ 5.0
데스노트Rated ★ 5.0
콩콩팡팡Rated ★ 4.5
Dear XRated ★ 4.0
태풍상사Rated ★ 4.0