Movies
Ratings
139
Mortal EnginesRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0

Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.5

Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0

ArrivalRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
The GuardianRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5