Movies
Ratings
105
In TimeRated ★ 4.0
1 Litre of TearsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0

Cold EyesRated ★ 4.0

My PaparottiRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0

The ClassicRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0

Another Public EnemyRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0