Series
Ratings
68
LTNSRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Our Little Summer VacationRated ★ 4.5
Tuca & BertieRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
LoveRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Space ForceRated ★ 3.5
Olive KitteridgeRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
LoveRated ★ 4.5

SKY CastleRated ★ 4.5