Series
Ratings
53
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Dawson's CreekRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Masters of Sex Season 1Rated ★ 4.0
Tour of DutyRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0