Movies
Ratings
36
High Strung Free DanceRated ★ 3.5
The Night PorterRated ★ 2.5
The TouristRated ★ 3.5
My Lucky StarRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Poll DiariesRated ★ 3.5
I Am DragonRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
Another Cinderella StoryRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0

King and the ClownRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0

A MuseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0

200 Pounds BeautyRated ★ 5.0

The HostRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0

Take OffRated ★ 5.0