Series
Ratings
1210
ScarpettaRated ★ 3.0
Amazing StoriesRated ★ 3.5
Amazing StoriesRated ★ 4.0
천하제빵Rated ★ 0.5
식덕후Rated ★ 3.0
S LineRated ★ 1.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 0.5
StealRated ★ 1.5
Naked HistoryRated ★ 1.0
Hyper KnifeRated ★ 2.0
내겐 너무 까칠한 매니저 - 비서진Rated ★ 2.0
Ms. Undercover BossRated ★ 1.5
Buried HeartsRated ★ 2.0
StartUpRated ★ 2.5
StartUpRated ★ 3.0
StartUpRated ★ 3.0
The DropoutRated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 2.5
Mad UnicornRated ★ 3.0