Series
Ratings
86
Alone in LoveRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5

Personal TasteRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0

Temptation of WifeRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
City HallRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5