Movies
Ratings
427
The King's WardenRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Soup Is Not FreeRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.5

VertigoRated ★ 2.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0

Chungking ExpressRated ★ 2.0