Series
Ratings
312
First LoveRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0

Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5

My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 1.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 5.0

Light of My LionRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5