Movies
Ratings
90
Tinker TickerRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0

Confession of MurderRated ★ 3.0

Cold EyesRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 3.0

PunchRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0

Scandal MakersRated ★ 2.5

ArahanRated ★ 2.5
SaltRated ★ 2.5

The TowerRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0

Radio StarRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0

The ServantRated ★ 3.0