Movies
Ratings
248
2012Rated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.0

Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0

Confession of MurderRated ★ 2.5

26 YearsRated ★ 2.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0

InsaneRated ★ 2.0
PandoraRated ★ 0.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 2.0

Golden SlumberRated ★ 0.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0

Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5

As OneRated ★ 0.5

Cold EyesRated ★ 2.0

MasterRated ★ 2.5