Series
Ratings
221
WaywardRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Dear ChildRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0

Chainsaw ManRated ★ 5.0

SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Blue Archive The AnimationRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Unknown SeoulRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0