Movies
Ratings
1338
FrankensteinRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5

FirefightersRated ★ 2.5

HarbinRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0

Amazon Bow MasterRated ★ 0.5

PilotRated ★ 2.5

EscapeRated ★ 1.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5

Late Night With the DevilRated ★ 3.0