Titles you rated

AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
ChapelwaiteRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0