Movies
Ratings
1299
The Lives of OthersRated ★ 4.0
About EllyRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.5
A HeroRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
On Your MarkRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 1.5
WaterworldRated ★ 3.5
The TraitorRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 4.0

The People UpstairsRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 4.0
Sew TornRated ★ 3.0
YokoRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.5