Titles you rated

Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
Gantz:ORated ★ 4.5
HostelRated ★ 2.0

Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
18 - Eighteen NoirRated ★ 3.5

Park Hwa-youngRated ★ 4.0

SilmidoRated ★ 3.0
The Boys Who Cried WolfRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0

Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
A Bloody AriaRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 2.5

Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 2.5

Infernal AffairsRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0