Movies
Ratings
1097
Moana 2Rated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
I Haven’t Done AnythingRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0

Troll FactoryRated ★ 3.0

I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
GantzRated ★ 3.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 4.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Made in Abyss: Journey's DawnRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Made in Abyss: Wandering TwilightRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 4.0