Series
Ratings
224

Girls Band CryRated ★ 5.0
Blue OrchestraRated ★ 1.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Haruchika -Haruta & ChikaRated ★ 2.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Love Live! Superstar!!Rated ★ 3.0
Love Live! Superstar!!Rated ★ 4.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
Undead Murder FarceRated ★ 4.5

SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
The Hidden FishRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5

MashleRated ★ 3.0

Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.5
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 4.0