Series
Ratings
48
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 1.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
LegionRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5