Movies
Ratings
806
Good NewsRated ★ 3.5
Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 2.0
TRON: AresRated ★ 1.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
TronRated ★ 1.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
Three Colors: RedRated ★ 3.0

Save the Green Planet!Rated ★ 1.5