Titles you rated


UnnaturalRated ★ 4.5

Skip and LoaferRated ★ 4.5
Blue PeriodRated ★ 3.5
Heaven's Design TeamRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Olaf PresentsRated ★ 5.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The ChairRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0