Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.5
Carnival of SoulsRated ★ 4.0
The Darkest HourRated ★ 1.5
AnastasiaRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0