Movies
Ratings
718
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 3.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.0
MortdecaiRated ★ 2.5

A Millionaire's First LoveRated ★ 1.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 2.5
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 3.5
KisaragiRated ★ 3.0
SuperchondriacRated ★ 3.5
Jenny, JunoRated ★ 3.0
Swing VoteRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 2.0
Reign Over MeRated ★ 3.0
The TouristRated ★ 2.0
AbductionRated ★ 1.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.0
Child 44Rated ★ 2.5
Sucker PunchRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 1.0
Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 2.0