Titles you rated
The DefectsRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
City Girls on the ClimbRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
She Would Never KnowRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5

Love O2ORated ★ 3.5
LA ArirangRated ★ 4.0

Something in the RainRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 4.0