Movies
Ratings
312
Ready Player OneRated ★ 3.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5

The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5

Baby DriverRated ★ 3.5

SplitRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5

My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
ALICERated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 4.0