Movies
Ratings
1241
Chicken with PlumsRated ★ 3.0
Sato and SatoRated ★ 3.5
Teki ComethRated ★ 4.0
A Girl Named AnnRated ★ 4.0
Number OneRated ★ 1.5
BAKA's IdentityRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 3.0
Coded BiasRated ★ 1.0
BossRated ★ 2.0
MantisRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5