Movies
Ratings
1339
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 3.5
Lost in the StarsRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
Ghost TrainRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5

BugoniaRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Naked GunRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5

The HolidayRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0